Kasvishovi Oy
Voudintie 8
90400 Oulu 
info@kasvishovi.fi


Myynti

Palvelutukku Pohjoinen Oulu
Voudintie 8

90400 Oulu 
p. 08 5352 600
fax. 08 3114 757
myynti@palvelutukkupohjoinen.fi

Palvelutukku Pohjoinen Kuusamo
Kitkantie 135

93600 Kuusamo
p. 08 853 030 


Marjojen ostohinnat ja marjapuhelin
08 3114 747
Osto tapahtuu osoitteessa Voudintie 8. 

 

Laskutus

Kasvishovi Oy
Y-tunnus: 0648284-8
Verkkolaskuosoite: 003 706 482 848
Välittäjän tunnus: 003 708 599 126
Välittäjä: Liaison Technologies

Paperilaskut

Kasvishovi Oy
PL 101
40011 HEEROS PALVELUT

  

Henri Isohätälä

Toimitusjohtaja

Puh. 0400 922 512
henri.isohatala@kasvishovi.fi
henri.isohatala@palvelutukkupohjoinen.fi 

Jarkko Viitanen

Myyntipäällikkö

Puh. 040 356 5445
jarkko.viitanen@kasvishovi.fi
jarkko.viitanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Annina Ruotsalainen

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 735 2601
annina.ruotsalainen@kasvishovi.fi
annina.ruotsalainen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Avainasiakkuudet, lähiruoka, palvelutiski-asiakkuudet, salaattibaarit.

Lauri Stenius

Myyntineuvottelija

Puh. 040 356 6609
lauri.stenius@kasvishovi.fi
lauri.stenius@palvelutukkupohjoinen.fi 

Heli Heino

Myyntineuvottelija

Puh. 044 735 2606
heli.heino@kasvishovi.fi
heli.heino@palvelutukkupohjoinen.fi

Jokke Tuulaniemi

Kenttämyyntipäällikkö

Puh. 050 345 5477
jokke.tuulaniemi@palvelutukkupohjoinen.fi

Horeca-asiakkuudet 

Marko Rantanen

Ostopäällikkö

Puh. 044 735 2604
marko.rantanen@kasvishovi.fi
marko.rantanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Aki Huttula

Varastopäällikkö

Puh. 044 570 9501
aki.huttula@kasvishovi.fi
aki.huttula@palvelutukkupohjoinen.fi 

Mari Niemelin

Markkinointipäällikkö
Äitiyslomalla

Veera Jussila

Markkinointikoordinaattori

Puh. 044 735 2612
veera.jussila@kasvishovi.fi
veera.jussila@palvelutukkupohjoinen.fi 

Markkinointi, viestintä, tapahtumat, aineistopyynnöt, yritysvierailut.

Sirpa Raiskio

Talouspäällikkö

Puh. 044 735 2602
sirpa.raiskio@kasvishovi.fi
sirpa.raiskio@palvelutukkupohjoinen.fi 

Pirjo Parviainen

Laatupäällikkö

Puh. 040 356 6610
pirjo.parviainen@kasvishovi.fi
pirjo.parviainen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Laatu- ja omavalvonta-asiat, yritysvierailut. 

Ulla Valtanen

Talousassistentti

Puh. 044 735 2611
ulla.valtanen@kasvishovi.fi
ulla.valtanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

Janne Haapakoski

KUUSAMO
Aluemyyntipäällikkö

Kuusamon asiakkaat
Puh. 0400 192 007
janne.haapakoski@palvelutukkupohjoinen.fi

Auno Törmänen

KUUSAMO
Aluepäällikkö

Puh. 0400 686 299
auno.tormanen@palvelutukkupohjoinen.fi